GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 13978181
nr 1397 8181
Lockurna
Kina. Höjd: 31 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:34:27
100 kr
150 kr